• Bornova koltuk yikama
 • Bornova Koltuk Yikama


  Bornova koltuk yıkama Fırçalı Köpüklü Buharlı detaylı koltuk yıkama ile hem koltuk kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine koltuk temizleme yapmaktayız.Bornova koltuk yıkama şirketleri arasında 8 yıldır güvenle koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Koltuk yıkama bornova olarak her zaman kaliteyi ön planda tutup siz degerli müşterilerimize Bornova da en iyi koltuk yıkama hizmeti vermek için teknolojiyi yakından takip edip sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.Bornova en yakın koltuk yıkama denilince geniş servis ağımız ile Bornova koltuk yıkama firmaları içinden en çok müşteri portföyüne sahip olmamız bizim gurur kaynagımızdır.Bornova koltuk yikama fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı olmuşuzdur. 

  Bornova koltuk yıkama tavsiye

  Koltuk yikama bornova da Buharın Gücünü Keşfedin!
  Bornova koltuk yıkama son sistem buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. 

  KOLTUK YIKAMA   ÖNCESİ  SONRASI  
  Bornova koltuk yıkama şirketleriBornova koltuk yıkama firmalarıKoltuk yikama bornova

  Kalitemiz Farkımızdır
  Bornova profesyonel koltuk yıkama ekibimiz tarafından evinizde koltuklarınız özenle temizlenir. Ekolojik antibakteriyel deterjanlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı temizleriz.Bu yüzden Bornova koltuk yıkama tavsiye denilince ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyarız.
  Bornova en yakın koltuk yıkama Bornova en iyi koltuk yıkama

  NEDEN BİZ*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

  *Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

  *Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

  *Kaliteli Hizmet Referanslarımız

  KOLTUK YIKAMA İŞLEMLERİ

  1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,

  2. Koltuk kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
  3. Daha sonra koltuklarınız özel karışımlı koltuk yikama şampuanlı suyla karıştırılarak koltuk yikama işlemi başlatılır , koltuk spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
  5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Koltukların tüm yüzeyine buhar uygulanır
  6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla  önce komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan koltuk %95 oranında kurutulur.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.

  7. Yikama işlemi biten koltuğun,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
  Bornova koltuk yıkama fiyatları

  Bornova koltuk yıkama tavsiye-Evde Koltuk temizleme işlemi ne kadar sürer?

  Evde Koltuk temizleme evinize gelen 2 personel ile yapılır.Koltuk yıkama yapılan kumaşın kirlilik oranı ve kumaşın yapısına göre ortalama 1 saat sürer.

  Bornova en iyi koltuk yıkama-Evde Koltuk yıkama sırasında koltuklarım zarar görürmü?

  Yerinde koltuk yıkama esnasında koltuk temizleme yapan çalışma arkadaşlarımız işinde uzman koltugun kumaş yapısına göre işlem yaptığı için hiç bir şekilde zarar görmez.

  Bornova en yakın koltuk yıkama-Koltuk yıkama işlemini yapan personel sigortalımı?

  Yerinde koltuk temizleme yapan çalışma arkadaşlarımızın hepsi sigortalıdır.

  Bornova koltuk yıkama yerleri-Koltuklarımı temizletmek istiyorum.Ne zaman gelirsiniz?

  Koltuk temizleme işleminde randevu usulu çalışıyoruz.Koltuk yıkama telefon hatlarımızdan randevu alabilirsiniz.

  Bornova koltuk yıkama şirketleri-Evde koltuk temizleme yapılırken yerler ıslanırmı?

  Evde koltuk yıkamaya gelen personel gerekli hassasiyeti göstermektedir.

  Bornova koltuk yıkama firmaları-Evde koltuk nasıl silinir?

  Evde koltuk silme işleminde genellikle koltuk kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz koltukları vakum yapmadıgınız için koltukta çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Koltuk yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

  Bornova koltuk yıkama fiyatları-Evde koltuk temizliği nasıl yapılır?

  Evde koltuk silme işleminde genellikle koltuk kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz koltukları vakum yapmadıgınız için koltukta çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Koltuk yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

  Bornova profesyonel koltuk yıkama-Yerinde koltuk yıkama yapıldıktan sonra koltuklarımı ne zaman kullanabilirim?

  Koltuk yıkama işlemi sona erdikten itibaren 4 ila 6 saat arasında kullanabilirsiniz.

  Bornova da koltuk temizleme hizmeti verdigimiz bölgeler;

  Altındağ koltuk yıkama
  Atatürk koltuk yıkama
  Bornova koltuk yıkama
  Çamdibi koltuk yıkama
  Işıkkent koltuk yıkama
  Kazımdirik koltuk yıkama
  Naldöken koltuk yıkama
  Pınarbaşı koltuk yıkama
  Kemelpaşa koltuk yıkama
  Doganlar koltuk yıkama
  Yeşilova koltuk yıkama
  Evka3 koltuk yıkama
  Evka4 koltuk yıkama
  Özkanlar koltuk yıkama

  Bornova Yatak yıkama

  Bornova yatak yıkama

  Bornova yatak yıkama Fırçalı Köpüklü Buharlı detaylı yatak yıkama ile hem yatak kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine yatak temizleme yapmaktayız.Bornova yatak yıkama şirketleri arasında 8 yıldır güvenle yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.Yatak yıkama Bornova olarak her zaman kaliteyi ön planda tutup siz degerli müşterilerimize Bornova da en iyi yatak yıkama hizmeti vermek için teknolojiyi yakından takip edip sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.Bornova en yakın yatak yıkama denilince geniş servis ağımız ile Bornova yatak yıkama firmaları içinden en çok müşteri portföyüne sahip olmamız bizim gurur kaynagımızdır.Bornova yatak yikama fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı olmuşuzdur. 

  Bornova yatak temizleme

  Yatak Yikama da Buharın Gücünü Keşfedin!

  Bornova profesyonel yatak yıkama ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir.Buharlı yatak yıkama yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Yatak Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yatak yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk ve yatak  yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı profesyonel olarak temizleriz.
  Yatak yıkama bornova
  NEDEN BİZ

  *Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

  *Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

  *Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

  *Kaliteli Hizmet Referanslarımız


  bornova koltuk yıkama yerleri

  Bornova Yatak Yıkama nasıl yapılır?
  YATAK YIKAMA AŞAMALARI

  1. Yataklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,

  2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.

  3. Daha sonra yataklarınız özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

  4. Yatak Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.

  5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Yatakların tüm yüzeyine buhar uygulanır

  6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatağın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla tozlarından arındırılır.Sonra komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra Yatagın tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan Yatak %95 oranında kurutulur.Bu yüzden Yatakta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.

  7. Yikama işlemi biten yatağın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.

  Bornova da yatak yıkama hizmeti verdigimiz bölgeler;

  Altındağ yatak yıkama
  Atatürk yatak yıkama
  Bornova yatak yıkama
  Çamdibi yatak yıkama
  Işıkkent yatak yıkama
  Kazımdirik yatak yıkama
  Naldöken yatak yıkama
  Pınarbaşı yatak yıkama
  Kemelpaşa yatak yıkama
  Doganlar yatak yıkama
  Yeşilova yatak yıkama
  Evka3 yatak yıkama
  Evka4 yatak yıkama
  Özkanlar yatak yıkama

  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ YATAK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

  Hizmet Verdigimiz Bölgeler

  Çigli koltuk yıkama

  Karşıyaka koltuk yıkama

  Bayraklı koltuk yıkama

  Bornova koltuk yıkama

  Buca koltuk yıkama

  Gaziemir koltuk yıkama

  Torbalı koltuk yıkama

  Ayrancılar koltuk yıkama

  Karabaglar koltuk yıkama

  Konak koltuk yıkama

  Balçova koltuk yıkama

  Narlıdere koltuk yıkama

  Güzelbahçe koltuk yıkama

  Urla koltuk yıkama

  Seferhisar koltuk yıkama

  Karaburun koltuk yıkama

  Çeşme koltuk yıkama

  Özdere koltuk yıkama

  Ürkmez koltuk yıkama

  Gümüldür koltuk yıkama

  Menderes koltuk yıkama

  Menemen koltuk yıkama

  bornova koltuk yıkama,

  Altındağ koltuk yıkama,
  Çamdibi koltuk yıkama,
  Işıkkent koltuk yıkama,
  Kazımdirik koltuk yıkama,
  bornova koltuk temizleme,
  izmir bornova koltuk yıkama,
  izmir bornovakoltuk temizleme,
  koltuk yıkama izmir bornova,
  bornova koltuk yıkama firmaları,
  bornova koltuk temizleme firmaları,
  bornova koltuk yıkama şirketleri,
  bornova koltuk temizleme şirketleri,
  izmir bornova koltuk yıkama firmaları,
  izmir bornova koltuk temizleme firmaları,
  izmir bornova koltuk yıkama şirketleri,
  izmir bornova koltuk temizleme şirketleri,
  koltuk yıkama firmaları izmir bornova,
  koltuk temizleme firmaları izmir bornova,
  koltuk yıkama şirketleri izmir bornova,
  koltuk temizleme şirketleri izmir bornova,
  bornovada koltuk yıkama,
  bornovada koltuk temizleme,
  koltuk yıkama bornovada,
  koltuk temizleme bornovada,
  izmir bornovada koltuk yıkama firmaları,
  izmir bornovada koltuk temizleme firmaları,
  izmir bornovada koltuk yıkama şirketleri,
  izmir bornovada koltuk temizleme şirketleri,
  koltuk yıkama firmaları izmir bornovada,
  koltuk temizleme firmaları izmir bornovada,
  koltuk yıkama şirketleri izmir bornovada,
  koltuk temizleme şirketleri izmir bornovada,
  bornovadaki koltuk yıkama,
  bornovadaki koltuk temizleme,
  koltuk yıkama bornovadaki,
  koltuk temizleme bornovadaki,
  bornovadaki koltuk yıkama firmaları,
  bornovadaki koltuk temizleme firmaları,
  bornovadaki koltuk yıkama şirketleri,
  bornovadaki koltuk temizleme şirketleri,
  koltuk yıkama firmaları bornovadaki,
  koltuk temizleme firmaları bornovadaki,
  koltuk yıkama şirketleri bornovadaki,
  koltuk temizleme şirketleri bornovadaki,

   

   

   


Whatsapp
İnstgram
Telefon