Evka4 koltuk yıkama

Evka4 koltuk yıkama

Evka4 koltuk yıkama

Evka4 koltuk yıkama Fırçalı Köpüklü Buharlı detaylı koltuk yıkama ile hem koltuk kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine koltuk temizleme yapmaktayız.Evka4 koltuk yıkama şirketleri arasında 8 yıldır güvenle koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Koltuk yıkama Evka4 olarak her zaman kaliteyi ön planda tutup siz degerli müşterilerimize Evka4 da en iyi koltuk yıkama hizmeti vermek için teknolojiyi yakından takip edip sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.Evka4 en yakın koltuk yıkama denilince geniş servis ağımız ile Evka4 koltuk yıkama firmaları içinden en çok müşteri portföyüne sahip olmamız bizim gurur kaynagımızdır.Evka4 koltuk yikama fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı olmuşuzdur. 

Evka4 koltuk yıkama tavsiye

Koltuk yikama Evka4 de Buharın Gücünü Keşfedin!
Evka4 koltuk yıkama son sistem buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. 
KOLTUK YIKAMA   ÖNCESİ  SONRASI  
Evka4 koltuk yıkama şirketleriEvka4 koltuk yıkama firmalarıKoltuk yikama Evka4

Evka4 profesyonel koltuk yıkama ekibimiz tarafından evinizde koltuklarınız özenle temizlenir. Ekolojik antibakteriyel deterjanlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı temizleriz.Bu yüzden Evka4 koltuk yıkama tavsiye denilince ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyarız.
Evka4 en yakın koltuk yıkama Evka4 en iyi koltuk yıkama

NEDEN BİZ*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet Referanslarımız

KOLTUK YIKAMA İŞLEMLERİ

1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,

2. Koltuk kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.

3. Daha sonra koltuklarınız özel karışımlı koltuk yikama şampuanlı suyla karıştırılarak koltuk yikama işlemi başlatılır , koltuk spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.

5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Koltukların tüm yüzeyine buhar uygulanır

6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla  önce komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan koltuk %95 oranında kurutulur.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.

7. Yikama işlemi biten koltuğun,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
Evka4 koltuk yıkama fiyatları

Evka4 koltuk yıkama tavsiye-Evde Koltuk temizleme işlemi ne kadar sürer?

Evde Koltuk temizleme evinize gelen 2 personel ile yapılır.Koltuk yıkama yapılan kumaşın kirlilik oranı ve kumaşın yapısına göre ortalama 1 saat sürer.

Evka4 en iyi koltuk yıkama-Evde Koltuk yıkama sırasında koltuklarım zarar görürmü?

Yerinde koltuk yıkama esnasında koltuk temizleme yapan çalışma arkadaşlarımız işinde uzman koltugun kumaş yapısına göre işlem yaptığı için hiç bir şekilde zarar görmez.

Evka4 en yakın koltuk yıkama-Koltuk yıkama işlemini yapan personel sigortalımı?

Yerinde koltuk temizleme yapan çalışma arkadaşlarımızın hepsi sigortalıdır.

Evka4 koltuk yıkama yerleri-Koltuklarımı temizletmek istiyorum.Ne zaman gelirsiniz?

Koltuk temizleme işleminde randevu usulu çalışıyoruz.Koltuk yıkama telefon hatlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Evka4 koltuk yıkama şirketleri-Evde koltuk temizleme yapılırken yerler ıslanırmı?

Evde koltuk yıkamaya gelen personel gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Evka4 koltuk yıkama firmaları-Evde koltuk nasıl silinir?

Evde koltuk silme işleminde genellikle koltuk kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz koltukları vakum yapmadıgınız için koltukta çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Koltuk yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

Evka4 koltuk yıkama fiyatları-Evde koltuk temizliği nasıl yapılır?

Evde koltuk silme işleminde genellikle koltuk kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz koltukları vakum yapmadıgınız için koltukta çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Koltuk yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

Evka4 profesyonel koltuk yıkama-Yerinde koltuk yıkama yapıldıktan sonra koltuklarımı ne zaman kullanabilirim?

Koltuk yıkama işlemi sona erdikten itibaren 4 ila 6 saat arasında kullanabilirsiniz.

Evka4 de koltuk temizleme hizmeti verdigimiz bölgeler;

Altındağ koltuk yıkama
Atatürk koltuk yıkama
Bornova koltuk yıkama
Çamdibi koltuk yıkama
Işıkkent koltuk yıkama
Kazımdirik koltuk yıkama
Naldöken koltuk yıkama
Pınarbaşı koltuk yıkama
Kemelpaşa koltuk yıkama
Doganlar koltuk yıkama
Yeşilova koltuk yıkama
Evka3 koltuk yıkama
Evka4 koltuk yıkama
Özkanlar koltuk yıkama

Evka4 Yatak yıkama

Evka4 yatak yıkama

Evka4 yatak yıkama Fırçalı Köpüklü Buharlı detaylı yatak yıkama ile hem yatak kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine yatak temizleme yapmaktayız.Evka4 yatak yıkama şirketleri arasında 8 yıldır güvenle yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.Yatak yıkama Evka4 olarak her zaman kaliteyi ön planda tutup siz degerli müşterilerimize Evka4 de en iyi yatak yıkama hizmeti vermek için teknolojiyi yakından takip edip sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.Evka4 en yakın yatak yıkama denilince geniş servis ağımız ile Evka4 yatak yıkama firmaları içinden en çok müşteri portföyüne sahip olmamız bizim gurur kaynagımızdır.Evka4 yatak yikama fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı olmuşuzdur. 

Evka4 yatak temizleme

Yatak Yikama da Buharın Gücünü Keşfedin!

Evka4 profesyonel yatak yıkama ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir.Buharlı yatak yıkama yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Yatak Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yatak yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk ve yatak  yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı profesyonel olarak temizleriz.
Yatak yıkama Evka4
NEDEN BİZ

*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet Referanslarımız


Evka4 koltuk yıkama yerleri

Evka4 Yatak Yıkama nasıl yapılır?
YATAK YIKAMA AŞAMALARI

1. Yataklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,

2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.

3. Daha sonra yataklarınız özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

4. Yatak Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.

5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Yatakların tüm yüzeyine buhar uygulanır

6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatağın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla tozlarından arındırılır.Sonra komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra Yatagın tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan Yatak %95 oranında kurutulur.Bu yüzden Yatakta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.

7. Yikama işlemi biten yatağın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.

Bornova da yatak yıkama hizmeti verdigimiz bölgeler;

Altındağ yatak yıkama
Atatürk yatak yıkama
Bornova yatak yıkama
Çamdibi yatak yıkama
Işıkkent yatak yıkama
Kazımdirik yatak yıkama
Naldöken yatak yıkama
Pınarbaşı yatak yıkama
Kemelpaşa yatak yıkama
Doganlar yatak yıkama
Yeşilova yatak yıkama
Evka3 yatak yıkama
Evka4 yatak yıkama
Özkanlar yatak yıkama

İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ YATAK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

Hizmet Verdigimiz Bölgeler

Çigli koltuk yıkama

Karşıyaka koltuk yıkama

Bayraklı koltuk yıkama

Bornova koltuk yıkama

Buca koltuk yıkama

Gaziemir koltuk yıkama

Torbalı koltuk yıkama

Ayrancılar koltuk yıkama

Karabaglar koltuk yıkama

Konak koltuk yıkama

Balçova koltuk yıkama

Narlıdere koltuk yıkama

Güzelbahçe koltuk yıkama

Urla koltuk yıkama

Seferhisar koltuk yıkama

Karaburun koltuk yıkama

Çeşme koltuk yıkama

Özdere koltuk yıkama

Ürkmez koltuk yıkama

Gümüldür koltuk yıkama

Menderes koltuk yıkama

Menemen koltuk yıkama

bornova koltuk yıkama,

Altındağ koltuk yıkama,

Çamdibi koltuk yıkama,

Işıkkent koltuk yıkama,

Kazımdirik koltuk yıkama,

bornova koltuk temizleme,

izmir bornova koltuk yıkama,

izmir bornovakoltuk temizleme,

koltuk yıkama izmir bornova,

bornova koltuk yıkama firmaları,

bornova koltuk temizleme firmaları,

bornova koltuk yıkama şirketleri,

bornova koltuk temizleme şirketleri,

izmir bornova koltuk yıkama firmaları,

izmir bornova koltuk temizleme firmaları,

izmir bornova koltuk yıkama şirketleri,

izmir bornova koltuk temizleme şirketleri,

koltuk yıkama firmaları izmir bornova,

koltuk temizleme firmaları izmir bornova,

koltuk yıkama şirketleri izmir bornova,

koltuk temizleme şirketleri izmir bornova,

bornovada koltuk yıkama,

bornovada koltuk temizleme,

koltuk yıkama bornovada,

koltuk temizleme bornovada,

izmir bornovada koltuk yıkama firmaları,

izmir bornovada koltuk temizleme firmaları,

izmir bornovada koltuk yıkama şirketleri,

izmir bornovada koltuk temizleme şirketleri,

koltuk yıkama firmaları izmir bornovada,

koltuk temizleme firmaları izmir bornovada,

koltuk yıkama şirketleri izmir bornovada,

koltuk temizleme şirketleri izmir bornovada,

bornovadaki koltuk yıkama,

bornovadaki koltuk temizleme,

koltuk yıkama bornovadaki,

koltuk temizleme bornovadaki,

bornovadaki koltuk yıkama firmaları,

bornovadaki koltuk temizleme firmaları,

bornovadaki koltuk yıkama şirketleri,

bornovadaki koltuk temizleme şirketleri,

koltuk yıkama firmaları bornovadaki,

koltuk temizleme firmaları bornovadaki,

koltuk yıkama şirketleri bornovadaki,

koltuk temizleme şirketleri bornovadaki,

 

 

Resim
Whatsapp
İnstgram
Telefon