• urla halı yıkama
 • Urla halı yıkama


  Bulut Urla halı yıkama halı üzerinde'ki lekeleri ve kirleri çıkarma  konusunda çeşitli yöntemler uygulamaktadır.Çoğu halı yıkama, merdiven altı dediğimiz türde hizmet veriyor. Evlerimizin olmazsa olmazı olan, sağlığınızı yakından ilgilendiren halılarınızı Mayt ve bakterilerden arınması çok önemlidir.Halı yıkattığınız yere bir kez olsun gidin. Nerede, nasıl bir ortamda yıkandığını kendi gözlerinizle görün.Bulut Halı yıkama Urla olarak Bizim saklıcak bişeyimiz yok siz degerli müşterilerimizi her zaman halı yıkama fabrikamızda agırlamaktan gurur duyarız.
  halı yıkama izmir

  Temiz halı potansiyel olarak daha uzun ömürlü, ve göze daha hoş görünmektedir. Ayrıca daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar. Halılarınız uzun süre yıkanmadığı takdir'de toz ve bakteriler halılarınız'da birikir. Gözle göremediğiniz toz ve kirler sağlığınızı tehdit edebilir.Urla halı yıkama şirketleri arasında 12 yıılık tecrübeye sahip uzman ekibimizle siz degerli müsterilerimize hizmet vermekteyiz.Halılar temiz gibi görünse bile belli zamanlar ile halı yıkama işlemi yaptırmanız'da sağlığınız açısından son derece faydalıdır.
  halı yıkama firmaları

    Halı temizleme işlemi tam otomatik makineler aracılığı ile yapılmaktadır.En son teknoloji makineler ile  halı diplerine kadar kir çıkarma, yüksek temizleme işlevi sağlar, ayrıca halılarınız aşınmadan ve yıpranmadan temizlenip evinize tertemiz poşetli ve parfümlü olarak ulaşmakta'dır
  konak halı yıkama
  Koltuk Yikama da
  Fırçalı Kopüklü Ve Buharlı Yıkama Farkı
  Bulut Urla koltuk yıkama ekibimiz tarafından koltuklarınız evinizde özenle temizlenir.Fırçalı köpüklü ve Buharlı  sistemde koltuk yıkandıgında hem koltuk kumaşı hemde koltugun içindeki süngere kadar derinlemesine temizlik hijyen saglar. Koltugunuza  sinmiş olan leke ve kokuları, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler.Koltuk kumaşına zarar vermeden Yüzde yüz her leke çıkması dunyanın hiç bir yerinde mümkün degildir. Lakın lekeli bolgelere özel leke sökücülerle lokal  mudahaleyi tekrar tekrar yapıyoruz.Koltuk yıkama Urla Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama ekipmanı,en son teknoloji buhar ekipmanı,döner uçlu fırça ekipmanı, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı profesyonel olarak yıkıyoruz..

  karabağlar halı yıkama
  Halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra koltuk yıkama,kanepe yıkama,stor perde yıkama,yorgan yıkama,yatak yıkama ve battaniye yıkama hizmeti de verilmektedir

  balçova halı yıkama
  Halı Yıkama Aşamaları
  1.Halılar fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır makine halılarıyla özel el dokuma halı sagg halı hereke halı vb ozel işlem gerektirecek halıların yıkama yontemleri farklıdır.
  Halılar yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.
  halı yıkama şirketleri

  2.Tozu alınan halılar 16 firçalı tam otomatik bant sistemli halı yıkama makinesinde ön ve arka yüzü dönüşümlü olarak yıkanır.(Agır Lekelere el ile özel leke sökücüle kullanılır)
  halı yıkama fabrikaları
   
  3.Halı yıkandıktan sonra sıkma (santifiruj) makinesine girerek halının suyu %90 a kadar sıkılır.Yıkanan halıda sadece nem kalır bu sayede halıda çürüme kokma vb. meydana gelmez. 
  halı yikama
  4.Suyu sıkılan halılar kapalı kurutma odalarındaki askılara asılır.Kurumaya bırakılır.Acık alanda kurutulan halılar toz araba eksozu vb. bakterileri çeker halıyı yıkatmanın bi anlamı kalmaz.Bu sebeble biz kapalı kurutma odalarında halılarınızı kurutuyoruz.
  halı yikama firmalari
  5.Halılar kuruduktan sonra kontrol aşamasına geçilir. (Kontrolden gecemeyen halı 2. yıkamaya hemen alınarak tekrak yıkaması yapılır.)
  Konrolden gecen halılar paketleme ve posetleme alanına alınır.burda posetlenip parfümlenen halılar servislerimizle evlerinize teslim edilir.

  Özel Halılar Özel İşlem Gerektirir...
  Özenle seçip aldıgınız yada maddi manevi degeri yüksek olan halılarınızı halı yıkama sirketlerine teslim ederken aklınızda soru işaretleri olur. 12 yıllık tecrübemizle siz degerli müsterilerimizin halılarını tek tek özen ve itina ile temizliyoruz.


  halı yikama izmirizmir halı yikama  izmir halı yikama sirketleriurla halı yikama

  güzelbahçe halı yıkama

  narlıdere halı yıkama


  urla halı yıkama,
  zeytinalanı halı yıkama,
  Balıklıova halı yıkama,
  Çamlıçay halı yıkama,
  içmeler halı yıkama,
  bademler halı yıkama,
  iskele halı yıkama,
  kuşcular halı yıkama,
  urla hali temizleme,
  izmir urla hali yıkama,
  izmir urla hali temizleme,
  hali yıkama izmir urla,
  hali temizleme izmir urla,
  urla hali yıkama firmaları,
  urla hali temizleme firmaları,
  urla hali yıkama şirketleri,
  urla hali temizleme şirketleri,
  izmir urla hali yıkama firmaları,
  izmir urla hali temizleme firmaları,
  izmir urla hali yıkama şirketleri,
  izmir urla hali temizleme şirketleri,
  hali yıkama firmaları izmir urla,
  hali temizleme firmaları izmir urla,
  hali yıkama şirketleri izmir urla,
  hali temizleme şirketleri izmir urla,
  urlada hali yıkama,
  urlada hali temizleme,
  hali yıkama urlada,
  hali temizleme urlada,
  izmir urlada hali yıkama firmaları,
  izmir urlada hali temizleme firmaları,
  izmir urlada hali yıkama şirketleri,
  izmir urlada hali temizleme şirketleri,
  hali firmaları izmir urlada,
  hali temizleme firmaları izmir urlada,
  hali yıkama şirketleri izmir urlada,
  hali temizleme şirketleri izmir urlada,
  urladaki hali yıkama,
  urladaki  hali temizleme,
  hali yıkama urladaki,
  hali temizleme urladaki,
  urladaki  hali yıkama firmaları,
  urladaki  hali temizleme firmaları,
  urladaki  hali yıkama şirketleri,
  urladaki  hali temizleme şirketleri,
  hali yıkama firmaları urladaki,
  hali temizleme firmaları urladaki,
  hali yıkama şirketleri urladaki,
  hali temizleme şirketleri urladaki,


Whatsapp
İnstgram
Telefon