• izmir koltuk yıkama
 • İzmir Koltuk Yikama


  EK İŞİMİZ DEGİL TEK İŞİMİZ KOLTUK YİKAMA
  Koltuk Yikama da Buharın Gücünü Keşfedin!
  Koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir.Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler  koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi profesyonel koltuk yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı temizleriz.
  izmir koltuk yıkama
   

  Koltuklarınız Nasıl Yıkanıyor
  1.Koltuk yıkama işleminde, yıkanacak koltuk ve ya diğer ürünlerin ilk önce kaba kirleri ve tozları vakumlu bir süpürge yöntemiyle alınır. Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.
  İzmir koltuk yikama

  2.Kaba kirler ve tozlar alındıktan sonra içinde kirleri ve lekeleri yumuşatacak olan karışım sprey şekilde koltuk yüzeylerine uygulanır. Koltuk yüzeylerinde kuru yer kalmayacak şekilde bu işleme devam edilir. Arkasından koltugun kumaşına göre yıkama şampuanı koltuk yıkama için özel olarak hazırlamış olduğumuz karışım yine koltuk yüzeyine iyice emilinceye kadar yayılır.
  koltuk yikama izmir

  3.Geldik en önemli aşamaya. Islanan ve deterjan emdirilen koltuklarımız artık yıkamaya hazır demektir. Son teknoloji ürünü makinalarımız ve bu makinalarda kullanılan yumuşak tüylü koltuk yıkama fırçalarımız vasıtasıyla koltuğun en ince noktasına kadar dairesel ve ileri geri hareketlerle elle yaydığımız özel karışımı bu defada fırçalar ve makina yarımıyla iyice köpürene kadar yayarız.

  izmir koltuk yikama firmalari
  4.Köpürtme işlemi de bittikten sonra, sıra bu köpükleri ve koltuğa uygulanan sıvıları ortadan kaldırma işleminde. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız son derece yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinalarımızla en son damlasına kadar koltukta bulunan ıslaklığı almak için özel bir önem gerektiren durulama işlemi ile ilgili bu yöntemi uygularken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde ıslak olan koltuk veya diğer ürünlerin yıpranması kuru olmalarına nazaran daha kolaydır. Dikkat etmediğimiz veya özen göstermediğimiz zaman telafisi ve tamiratı mümkün olmayan sonuçlarla karşı karşıya kalabiliriz. Koltuklarda deterjan kırıntılarından tamamen kurutulduktan sonra diğer aşama olan durulama aşamasına geçebiliriz.
  izmir koltuk yikama sirketleri

  5.Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra durulama aşamasında yine vakum gücü yüksek makinalar yardımıyla aynı anda su sprey edilirken bir yandan da koltuklarınızın üzerindeki suyu tekrar çekerek bu işlemi gerçekleştirmiş oluruz. En son olaraksa yıkanan koltuklarımız bir müddet bekletildikten sonra tamamen koltuk yıkama ve durulama işlemi bitmiş olmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınız çok az bir sürede kurumakta ve böylece kullanıma hazır hala gelmiktedir. Size kalan üzerinde keyifli güzel günler geçirmenizdir.
  izmir koltuk yikama fiyatlari

  koltuk yıkama,koltuk temizleme,koltuk yikama,izmir koltuk yıkama,izmir koltuk temizleme,koltuk yıkama izmir,koltuk temizleme izmir,koltuk yikama izmir,
  koltuk yıkama firmaları,koltuk temizleme firmaları,
  koltuk yikama firmalari,koltuk yıkama şirketleri,
  koltuk temizleme şirketleri,koltuk yikama sirketleri,
  izmir koltuk yıkama firmaları,izmir koltuk temizleme firmaları,izmir koltuk yikama firmalariizmir koltuk yıkama şirketleri,izmir koltuk temizleme şirketleri,koltuk yıkama firmaları izmir,izmir koltuk yikama sirketleri,koltuk temizleme firmaları izmir,koltuk yıkama şirketleri izmir,koltuk temizleme şirketleri izmir,izmirde koltuk yıkama,izmirde koltuk temizleme,koltuk yıkama izmirde,izmirde koltuk yikama,koltuk temizleme izmirde,izmirde koltuk yıkama firmaları,koltuk yikama izmirde,izmirde koltuk temizleme firmaları,izmirde koltuk yıkama şirketleri,izmirde koltuk temizleme şirketleri,koltuk yıkama firmaları izmirde,koltuk temizleme firmaları izmirde,koltuk yıkama şirketleri izmirde,koltuk temizleme şirketleri izmirde,izmirdeki koltuk yıkama,izmirdeki koltuk temizleme,koltuk yıkama izmirdeki,koltuk temizleme izmirdeki,izmirdeki koltuk yıkama firmaları,izmirdeki koltuk temizleme firmaları,izmirdeki koltuk yıkama şirketleri,izmirdeki koltuk temizleme şirketleri,koltuk yıkama firmaları izmirdeki,koltuk temizleme firmaları izmirdeki,koltuk yıkama şirketleri izmirdeki,koltuk temizleme şirketleri izmirdeki,

Whatsapp
İnstgram
Telefon