• Menemen Koltuk Yikama
 • Menemen Koltuk Yıkama


  EK İŞİMİZ DEGİL TEK İŞİMİZ KOLTUK YİKAMA
  Koltuk yikama menemen de Buharın Gücünü Keşfedin!
  Menemen koltuk yıkama son sistem buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. 

  KOLTUK YIKAMA   ÖNCESİ  SONRASI  
  İzmir Koltuk YıkamaKoltuk YıkamaKoltuk yikama

  Kalitemiz Farkımızdır
  Koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir. Ekolojik deterjanlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı temizleriz.


  KOLTUK YIKAMA İŞLEMLERİ
  1.
  Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
  2. Koltuk kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
  3. Daha sonra koltuklarınız özel karışımlı koltuk yikama şampuanlı suyla karıştırılarak koltuk yikama işlemi başlatılır , koltuk spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
  5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Koltukların tüm yüzeyine buhar uygulanır
  6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla  önce komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan koltuk %95 oranında kurutulur.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.
  7. Yikama işlemi biten koltuğun,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
  koltuk yıkama


  menemen koltuk yıkama, menemen koltuk temizleme, izmir menemen koltuk yıkama, izmir menemen koltuk temizleme, koltuk yıkama izmir menemen, koltuk temizleme izmir menemen, menemen koltuk yıkama firmaları, menemen koltuk temizleme firmaları, menemen koltuk yıkama şirketleri, menemen koltuk temizleme şirketleri, izmir menemen koltuk yıkama firmaları, izmir menemen koltuk temizleme firmaları, izmir menemen koltuk yıkama şirketleri, izmir menemen koltuk temizleme şirketleri, koltuk yıkama firmaları izmir menemen, koltuk temizleme firmaları izmir menemen, koltuk yıkama şirketleri izmir menemen, koltuk temizleme şirketleri izmir menemen, menemende koltuk yıkama, menemende koltuk temizleme, koltuk yıkama menemende, koltuk temizleme menemende, izmir menemende koltuk yıkama firmaları, izmir menemende koltuk temizleme firmaları, izmir menemende koltuk yıkama şirketleri, izmir menemende koltuk temizleme şirketleri, koltuk yıkama firmaları izmir menemende, koltuk temizleme firmaları izmir menemende, koltuk yıkama şirketleri izmir menemende, koltuk temizleme şirketleri izmir menemende, menemendeki koltuk yıkama, menemendeki koltuk temizleme, koltuk yıkama menemendekii, koltuk temizleme menemendeki, menemendeki koltuk yıkama firmaları, menemendeki koltuk temizleme firmaları, menemendeki koltuk yıkama şirketleri, menemendekii koltuk temizleme şirketleri, koltuk yıkama firmaları menemendeki, koltuk temizleme firmaları menemendeki, koltuk yıkama şirketleri menemendeki, koltuk temizleme şirketleri menemendeki, koltuk yıkama menemen,
Whatsapp
İnstgram
Telefon