• izmi koltuk yıkama
 • Koltuk Yıkama İzmir


  EK İŞİMİZ DEGİL TEK İŞİMİZ KOLTUK YİKAMA
  Koltuk yikama da Buharın Gücünü Keşfedin!
  Koltuk yıkama son sistem buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. 

  KOLTUK YIKAMA   ÖNCESİ  SONRASI  
  İzmir Koltuk YıkamaKoltuk YıkamaKoltuk yikama

  Kalitemiz Farkımızdır
  Koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir. Ekolojik deterjanlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makinemiz,en son teknoloji buhar makinemiz,döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı temizleriz.


  KOLTUK YIKAMA İŞLEMLERİ
  1.
  Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
  2. Koltuk kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
  3. Daha sonra koltuklarınız özel karışımlı koltuk yikama şampuanlı suyla karıştırılarak koltuk yikama işlemi başlatılır , koltuk spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
  5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Koltukların tüm yüzeyine buhar uygulanır
  6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla  önce komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan koltuk %95 oranında kurutulur.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.
  7. Yikama işlemi biten koltuğun,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
  koltuk yıkama

  koltuk yikama,koltuk temizleme,izmir koltuk yıkama,koltuk yikama,izmir koltuk temizleme,koltuk yıkama izmir,koltuk temizleme izmir,koltuk yıkama firmaları,izmir koltuk yikama,koltuk yikama sirketleri,izmir koltuk yikama sirketleri,koltuk yikama firmalari,izmir koltuk yikama firmalari,koltuk yikama fiyatlari,koltuk temizleme firmaları,koltuk yıkama şirketleri,koltuk temizleme şirketleri,izmir koltuk yıkama firmaları,izmir koltuk temizleme firmaları,izmir koltuk yıkama şirketleri,izmir koltuk temizleme şirketleri,koltuk yıkama firmaları izmir,koltuk temizleme firmaları izmir,koltuk yıkama şirketleri izmir,koltuk temizleme şirketleri izmir,izmirde koltuk yıkama,izmirde koltuk temizleme,koltuk yıkama izmirde,koltuk temizleme izmirde,izmirde koltuk yıkama firmaları,izmirde koltuk temizleme firmaları,izmirde koltuk yıkama şirketleri,izmirde koltuk temizleme şirketleri,koltuk yıkama firmaları izmirde,koltuk temizleme firmaları izmirde,koltuk yıkama şirketleri izmirde,koltuk temizleme şirketleri izmirde,izmirdeki koltuk yıkama,izmirdeki koltuk temizleme,koltuk yıkama izmirdeki,koltuk temizleme izmirdeki,izmirdeki koltuk yıkama firmaları,izmirdeki koltuk temizleme firmaları
  izmirdeki koltuk yıkama şirketleri,izmirdeki koltuk temizleme şirketleri,koltuk yıkama firmaları izmirdeki,koltuk temizleme firmaları izmirdeki,koltuk yıkama şirketleri izmirdeki,koltuk temizleme şirketleri izmirdeki,karsiyaka koltuk yikama,bayrakli koltuk yikama,cigli koltuk yikama,bornova koltuk yikama,buca koltuk yikama,gaziemir koltuk yikama,torbali koltuk yikama,ayrancilar koltuk yikama,karabaglar koltuk yikama,konak koltuk yikama,balcova koltuk yikama,narlidere koltuk yikama,guzelbahce koltuk yikama,urla oltuk yikama,cesme koltuk yikama,karaburun koltuk yikama,ozdere koltuk yikama,urkmez koltuk yikama,gumuldur koltuk yikama,menemen koltuk yikama,menderes koltuk yikama,

Whatsapp
İnstgram
Telefon